ban dla użytkownika DRAGON


Wercia

Recommended Posts

Witam. Zostałem zbanowany na tym teamspeaku ts3.polisharmy.pl Nawet nie wiem z jakiego powodu, gdy mieliśmy zaczynać mixa brakowało nam kilka osób chyba, i nawet nie zauważyłem że ktoś mnie wyrzucił z teamspeaka, jak jeszcze byłem na tsie przed wyrzuceniem nie obrażałem nikogo nic tam do nikogo nie mówiłem nic z tych rzeczy, A zaraz ktoś tam mówił że ja gram na haxach żeby on nie grał że on odpalony jest, żeby jak jestem już odpalony to żebym mniej widoczniej to używał... gdy zostałem już wyrzucony nawet nie zorientowałem się, ponieważ wtedy na chwilę odszedłem od komputera, gdy już przyszedłem nadal czekałem na resztę aż wejdzie na serwer.. Nagle dostałem kicka od Wercia ok. 2razy nie pamiętam już z jakim powodem i po nich wchodziłem na serwer, a gdy zorientowałem się że nie ma mnie na tsie to chciałem znów wejść i pisało to You are banned permanently. Reason: "obbraza".... Mam nadzieję że dostanę ub, bo bardzo dużo ludzi poznałem przez tego tsa, i dobrze mi się z nimi gra mixy (mieszańce)..

Pozdrawiam *Dragon Boss*.

 

Link to comment
Share on other sites

Ziomek po pierwsze nie chce mi sie szuakc demka bo nie pamietam jaki to serwer ale latales odpalony i nie ogarniasz sam mowilem ze sie lepiej kryj a po drugie zaczoles wyzywac wercie i uwierz mi ze dobrze sie stalo bo jak bym wziol twoje ip to bym Ci rozjebal internety za to. A to ze masz nerwy to zostaw dla siebie bo kobiecie nie wypada ublizac.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, chụọ n'ọrụ napisał:

Ziomek po pierwsze nie chce mi sie szuakc demka bo nie pamietam jaki to serwer ale latales odpalony i nie ogarniasz sam mowilem ze sie lepiej kryj a po drugie zaczolem wyzywac wercie i uwierz mi ze dobrze sie stalo bo jak bym wziol twoje ip to bym Ci rozjebal internety za to. A to ze masz nerwy to zostaw dla siebie bo kobiecie nie wypada ublizac.

 

 

Drogie dziecko niepełnosprytne, w swoim poście po pierwsze przyznałeś się, że to Ty wyzywałeś Wercie, po drugie zagroziłeś mu utraceniem internetów - dziecinne zachowanie, mam nadzieje że wkońcu Gilgamesz zorientuje się jakim człowiekiem jesteś :) 

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie latałem odpalony, jak nie potrafisz stwierdzić czy ktoś jest odpalony czy nie to najlepiej siedź cicho i nie oskarżaj, wiem o ty dobrze bo sam pełnię funkcję admina. Po drugie jakie wyzywanie Werci?!?! Chyba coś ci się pomyliło! Czekałem na was na serwie i się nawet nie odzywałem przez mikro,. Więc nic z tych rzeczy że ją obrażałem. A po trzecie to ty pierwszy raz grasz na tym tsie że nie wiesz jaki prawdopodobnie to był serwer?!?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Iwonka napisał:

@*Dragon Boss* co do obrazy naszej administratorki @Wercia pomimo tego, że jest słowo przeciwko słowu proponuję mimo wszystko, ażebyś ją po prostu przeprosił i skrócimy bana  z tego względu, że widzę że Ci bardzo zależy na UB.

Tak, zależy mi bardzo na UB, ponieważ tak jak wyżej wspomniałem dużo osób poznałem przez tego tsa i bardzo dobrze mi się z nimi gra. A co do "Przeproszenia" @Wercia przeproszę ją, chociaż dobrze o tym wiem że ją nie obrażałem.

Przeprosiłem.

Edited by *Dragon Boss*
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing

    • No registered users viewing this page.