This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

Sign in to follow this  
Enzo Gorlomi

zamknięte Ban za rzekomy ddos

Recommended Posts

Dostałem w ostatnim czasie bana na waszym serwerze Team speak za rzekome robienie ddosa. Nie wiem kto mnie zbanował ale uważam że zrobił to bezpodstawnie, gdyż nie znam się na robieniu ddosów, a jeśli tak to wyglądało to z pewnością nie było to z mojej winy. Odwiedzam od czasu do czasu wasz serwer gdyż moi znajomi tam grają. Mam nadzieję że było to nieporozumienie i odbanujecie mnie na waszym serwerze.

Mój nick : Enzo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Enzo Gorlomi Proszę o ustosunkowanie się do wyżej wypisanych informacji, które podlegają pod kare permanentnego bana jako obraza administracji, na obecną chwilę podtrzymuję bana, w chwili jeżeli w ciągu 48h nie pojawi się odpowiedź, temat zostanie zamknięty a ban podtrzymany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to zdecydowane pomówienie i nie byłem to ja, nie wiem może ktoś się podszywał ale to z pewnością nie ja. Nawet ze znajomymi grając i "śmieszkując" sobie nie mówie do nich takich rzeczy. Co do ddsów nie wpadłbym na to by nawet grozić takimi rzeczami. Poza tym wydaję mi się że nie rozmawiałem z administracją tego serwera w tamtym dniu. Według mnie musiało zajść zwykłe nieporozumienie i ktoś przez pomyłke mnie zbanował. Wydarzyło się to podczas gry w CS'a, a podczas gry jestem skupiony na grze a nie na wyzywaniu administracji czy kogokolwiek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this