This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

Iwonka

Moderator
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Iwonka last won the day on October 9 2016

Iwonka had the most liked content!

About Iwonka

 • Rank
  Podchorąży
 • Birthday 10/27/1996

Profile Information

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

3,256 profile views

Profile Data

 • Time online 80
 • Login count 6
 1. Dzięki dzięki będę miała z czego wybierać w te coraz zimniejsze wieczory
 2. Danger: Temat został zamknięty przez moderatora, jeżeli uważasz że został błędnie zamknięty, bądź chciałbyś coś jeszcze dodać do tematu, napisz PW do moderatorów
 3. Cześć W tym temacie postaram się Wam pokazać jak przenieść tożsamość naszego Team Speak na inny komputer lub po prostu zabezpieczyć się przed ewentualnym formatem komputera, żeby nie stracić uprawnień na swoich kanałach. EKSPORTOWANIE Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić to wejść w ustawienia tożsamości. Ja na potrzeby tego poradnika utworzyłam sobie wcześniej tożsamość o nazwie Bot2. To nią będziemy chcieli sobie zabezpieczyć, a następnie wczytać na nowo. Jeśli nie tworzyliśmy innych tożsamości naszą tożsamością, której używamy jest „Default„, a więc to nią należy sobie zabezpieczyć. Aby zabezpieczyć tożsamość klikamy export. Wyświetla nam się ostrzeżenie, abyśmy nikomu nie dawali otrzymanego pliku, gdyż wszystkie uprawnienia będą należeć do niego! Klikamy „Yes„. Wybieramy sobie miejsce docelowe dla naszej tożsamości oraz nazywamy sobie ją jak tylko chcemy. Ja nazwałam ją bot. IMPORTOWANIE Importowanie jest podobne do procesu eksportowania jednak to ono pozwala nam odzyskać naszą tożsamość z wcześniej utworzonego pliku, abyśmy mogli korzystać z naszych uprawnień na dwóch komputerach lub po prostu odzyskać starą tożsamość po formacie. Tak jak przy eksportowaniu musimy wejść do ustawień tożsamości. Tym razem korzystamy z opcji Import. Wybieramy plik, który zabezpieczyliśmy sobie na pendrive, płycie lub innym nośniku. Klikamy otwórz. Jak widać program zaimportował nam naszą tożsamość. Ja robiłam to na tym samym komputerze, dlatego nowo utworzona tożsamość nazywa się Bot2_1. Należy pamiętać, aby przy logowaniu na serwer mieć wybraną naszą zaimportowaną tożsamość. Kiedy podczas logowania chcemy wybrać tożsamość musimy rozwinąć okno przyciskiem „More” oraz w polu „Identity” wybrać naszą zaimportowaną tożsamość – w tym wypadku Bot2. Pozdrawiam.
 4. Iwonka

  Skojarzenia

  Piękna, pociągająca swym urokiem niczym róża, która zarówno cieszy, jak i kłuje! Kto ją pokocha – musi uważać. Iwona posiada pełną wdzięku, ale i bardzo silną osobowość. Jest zaborcza aż do bólu! Mężczyzna jej życia musi całkowicie podbić jej serce i być jej na wyłączność. Dlatego powinien on posiadać wyjątkowy charakter i wytrzymałość. Iwona pokocha głęboko – spokojną i wierną miłością, ale nie będzie uzewnętrzniać swych uczuć. Można być pewnym, że jeśli powie, iż kocha, to tak jest. W małżeństwie będzie troskliwą i oddaną żoną oraz opiekuńczą matką. Ze smakiem i klasą poprowadzi dom, podejmie gości i będzie godnie prezentować swego wybranka. Ponieważ kocha przyrodę i zwierzę – miejsce jej zamieszkania będzie pełne zieleni i życia.
 5. W włożyła mu te kwiatki w dupe
 6. zapytała go dla kogo te kwiaty
 7. poszedl wiec do kwiaciarni ale tam okazalo sie ze
 8. i zel durex i wyszedl zadowolony ze sklepu az po chwili uswiadomil sobie ze...
 9. Iwonka

  Skojarzenia

  Dobra to jak kobieta to Mądrość
 10. Okej ! zabawa polega na tym, że układamy wspólnie opowieść np. Jacek poszedł do lasu. A ty jako następca piszesz co np. tam robił. Więc ja zacznę Kuba poszedł do sklepu ...
 11. Informuję, że w dniu wczorajszym została wprowadzona ranga "Stały Bywalec". Ze względu na to, że w ostatnim czasie było duże zamieszanie w związku z rangą "Friend' (niektóre osoby wykorzystywały ją w złych celach i otrzymywaliśmy dużo skarg) jak zdążyliście zauważyć ma ona już jedynie tylko możliwość przerzucania innych i tak już zapewne zostanie. Mimo to jednak uważam, że jest to krzywdzące dla tych posiadaczy tej rangi, którzy używali jej prawidłowo - i właśnie na ich prośby ranga SB. Ranga "Stały Bywalec" jest to ranga, o którą nikt nie może się ubiegać, nadają ją admini według własnego uznania Posiadacz rangi ma możliwość przerzucania innych oraz wchodzenia na wszystkie kanały. W przypadku kiedy posiadacz SB będzie nagminnie nadużywał uprawnień - czyt.: (bezpodstawne przerzucanie kogoś, wchodzenie na dany kanał wbrew woli właściciela, przeszkadzanie itp.) to ranga zostanie odebrana takiej osobie bezpowrotnie. Oczywiście mamy nadzieję, że takie sytuacje już nie będą miały miejsca i będziemy mogli spędzać czas na teamspeak'u w spokoju i miłej atmosferze. (nowa ranga jest wprowadzona na okres próbny) Pozdrawiam Iwona.