This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

LaitWeeD

zamknięte Skarga na Wercia

Recommended Posts

Twój nick: Slawek
Nick oskarżonego: Wercia

Data i godzina zdarzenia: 20:46:22 Dnia Dzisiejszego
Dowód( świadek, screen, nagranie głosowe ):   Zostałeś zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "wercia [tylko pw/poke]" (Przeszkadzanie)
Opis sytuacji: Ban bez podstawy :) 

 

I tutaj nasuwa mi się niestety pytanie? Czy Ty jesteś na słowo? Jak pies? Do nogi i tyle? 

 

Ciekawe w czym Ci przeszkadzałem, pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od razu odpowiadam, gracz Sławek siedział na konkurencyjnym serwerze teamspeak 24hours czy jakoś tak i tam mieli grać mixa. Wołali mnie gdy wszedłem było 12 osób, jako że byłem dwunastym zawodnikiem to wyszedłem i postanowiłem ogarnąć swojego mixa na ts3.polisharmy.pl. Zebrałem 6 osób i nagle przyszedł Sławek ze zmutowanym mikro (bo siedział tam u nich), powiedziałem mu 3x żeby wyszedł bo blokuje miejsce na kanale (tam jest max 10 i potem następne osoby chcące zagrać nie mają możliwości). Ten nie reagował, więc przeszliśmy na kanał mieszaniec 2, a ten robiąc nam na złość poszedł za nami. Przerzucałem go i kickowałem z kanału z 80 razy, ten dalej przeszkadzał i wchodził na kanał po sekundzie. Więc napisałem do adminów żeby zrobili z tym porządek.. Wercia zrobiła z nim porządek. Wszystkie informacje na pewno znajdziecie w logach ts-a. Sprawdzicie że moje słowa się potwierdzają.

Apelowałbym jeszcze żeby Sławek stracił "Frienda" na teamspeaku. Ponieważ będzie się zapewne mścił i psuł mixy (wyrzucił mnie ze znajomych na steam :( ). A jak będzie nam ktoś przeszkadzał w trakcie mixów to przejdziemy na innego ts-a a wasz straci nowych odbiorców i zepsuje sobie renomę. 

 

Pozdrawiam cml

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczekamy aż Gilgameszowi w wolnym czasie uda się sprawdzić logi.

 

15 godzin temu, LaitWeeD napisał:

I tutaj nasuwa mi się niestety pytanie? Czy Ty jesteś na słowo? Jak pies? Do nogi i tyle?

Co do tego cytatu zaistniałego powyżej, to ja Ciebie ani nie obrażam, ani z Tobą nie rozmawiam więc jakim prawem pozwalasz sobie na takie zachowanie ? Jakaś kultura osobista by się przydała mimo, że kochać się nie kochamy, lubić też się nie lubimy, ale mimo tego ja wobec ciebie takich słów nie używam i Cię nie obrażałam publicznie na forum.. Pomiędzy tam swoimi kolegami możesz mnie wyzywać ile chcesz, bo mnie to nie rusza, aczkolwiek wypadałoby pokazać cechy dobrego zachowania ?

Ban nie za to, że mnie przeszkadzałeś, ale za to, że nie pozwoliłeś zagrać innym swobodnie mieszańca. Już raz dostałeś bana za bezsensowne nadużywanie permissi, ale no kolejny raz? W sumie nie zawsze do każdego coś dociera ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko jest do wyjaśnienia także spokojnie :) 
a co do Twoich słów Sławek wobec Weroniki ostro przesadzasz mimo wszystko to jest kobieta  i uważam, że nawet pomijając już sprawy adminowskie to jakaś kultura  jednak obowiązuje. 
Podkreślam, że ona wykonuje tylko swoje obowiązki.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.