This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

LaitWeeD

zamknięte Skarga na Wercia

Recommended Posts

Twój nick: Slawek
Nick oskarżonego: Wercia

Data i godzina zdarzenia: 20:46:22 Dnia Dzisiejszego
Dowód( świadek, screen, nagranie głosowe ):   Zostałeś zablokowany za 3 godz. na serwerze przez "wercia [tylko pw/poke]" (Przeszkadzanie)
Opis sytuacji: Ban bez podstawy :) 

I tutaj nasuwa mi się niestety pytanie? Czy Ty jesteś na słowo? Jak pies? Do nogi i tyle? 

Ciekawe w czym Ci przeszkadzałem, pozdrawiam :)

Od razu odpowiadam, gracz Sławek siedział na konkurencyjnym serwerze teamspeak 24hours czy jakoś tak i tam mieli grać mixa. Wołali mnie gdy wszedłem było 12 osób, jako że byłem dwunastym zawodnikiem to wyszedłem i postanowiłem ogarnąć swojego mixa na ts3.polisharmy.pl. Zebrałem 6 osób i nagle przyszedł Sławek ze zmutowanym mikro (bo siedział tam u nich), powiedziałem mu 3x żeby wyszedł bo blokuje miejsce na kanale (tam jest max 10 i potem następne osoby chcące zagrać nie mają możliwości). Ten nie reagował, więc przeszliśmy na kanał mieszaniec 2, a ten robiąc nam na złość poszedł za nami. Przerzucałem go i kickowałem z kanału z 80 razy, ten dalej przeszkadzał i wchodził na kanał po sekundzie. Więc napisałem do adminów żeby zrobili z tym porządek.. Wercia zrobiła z nim porządek. Wszystkie informacje na pewno znajdziecie w logach ts-a. Sprawdzicie że moje słowa się potwierdzają.

Apelowałbym jeszcze żeby Sławek stracił "Frienda" na teamspeaku. Ponieważ będzie się zapewne mścił i psuł mixy (wyrzucił mnie ze znajomych na steam :( ). A jak będzie nam ktoś przeszkadzał w trakcie mixów to przejdziemy na innego ts-a a wasz straci nowych odbiorców i zepsuje sobie renomę. 

Pozdrawiam cml

Poczekamy aż Gilgameszowi w wolnym czasie uda się sprawdzić logi.

15 godzin temu, LaitWeeD napisał:

I tutaj nasuwa mi się niestety pytanie? Czy Ty jesteś na słowo? Jak pies? Do nogi i tyle?

Co do tego cytatu zaistniałego powyżej, to ja Ciebie ani nie obrażam, ani z Tobą nie rozmawiam więc jakim prawem pozwalasz sobie na takie zachowanie ? Jakaś kultura osobista by się przydała mimo, że kochać się nie kochamy, lubić też się nie lubimy, ale mimo tego ja wobec ciebie takich słów nie używam i Cię nie obrażałam publicznie na forum.. Pomiędzy tam swoimi kolegami możesz mnie wyzywać ile chcesz, bo mnie to nie rusza, aczkolwiek wypadałoby pokazać cechy dobrego zachowania ?

Ban nie za to, że mnie przeszkadzałeś, ale za to, że nie pozwoliłeś zagrać innym swobodnie mieszańca. Już raz dostałeś bana za bezsensowne nadużywanie permissi, ale no kolejny raz? W sumie nie zawsze do każdego coś dociera ..

Wszystko jest do wyjaśnienia także spokojnie :) 
a co do Twoich słów Sławek wobec Weroniki ostro przesadzasz mimo wszystko to jest kobieta  i uważam, że nawet pomijając już sprawy adminowskie to jakaś kultura  jednak obowiązuje. 
Podkreślam, że ona wykonuje tylko swoje obowiązki.

Guest
This topic is now closed to further replies.