This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: BRAVO
Data/czas bana: PERM
Nick admina: Wercia
Powód bana:PODAWANIE INNEGO TS
Dowody/świadkowie: Zdarzenie miało miejsce podczas mixa więc świadkowie są 
Opis sytuacji:Gramy sobie mixa jest wszystko dobrze jestesmy w moze 23 rundzie i nagle wywala ludzi z ts przez jakies 3minuty. Przez co musieliśmy 
zakończyć mixa na tym etapie. Zostało 9 graczy i nie chciałem powtórki z poprzedniego mixa i zaproponowałem zmianę TS z 2 powodów. 1)Nie chciałem żeby
kolejny mix był zakończony przed 30 rudą. 2)Wercia już nie grała wiec nie mieliśmy serwera, miałem serwer ale mogę na nim grać tylko na innym TS bo nie 
jest on mój. Większość graczy na to przystała i zmieniła TS'a. Po tej całej sytuacji dostałem bana. Moim zdaniem ban w ogóle nie przemyślany i licze na UB
A co do Werci to moim zdaniem nie zasługuje ona na range "NA" na TS. Jest za po prostu nie dojrzała i myśli że może wszystko. 

W zaistniałych okolicznościach podanie przez Ciebie innego Ts'a nie było w żadnym wypadku reklamą, dlatego ban na zawsze był po prostu nie do końca przemyślany.  A co do adminki @Wercia zasługuje ona na tą rangę w zupełności, a jak sama nazwa "Nowy Admin" mówi - ma prawo do błędów i ciągle się uczy, dlatego nie ma sensu od razu kogoś oceniać.

Z mojej strony UB i przepraszam za zamieszanie :)

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.