This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

Sign in to follow this  
Rafal

banned UB xd

Recommended Posts

Nick : Rafal

Adres IP / Unique ID : 78.10.221.85

Nick Banującego : Monik@

Opis Sytuacji : Berney się dowiedział że można kickać innych ludzi na innych kanałach i po prostu to sprawdzaliśmy  i chciałem to zgłosić adminowi ale dostałem poke od Moniki i za chwilę ban ;(

Tak racja zbanowałam i jedyne czego nie zrobiłam to nie zapisałam z konsoli waszych kickow ale spokojnie MICHAŁ S@ widział co się działo   Nie wiem czemu próbujesz tu zwalić wszystko na berney'a...? on tez dostał bana...zrobiliście świństwo i myślę już nad usunięciem waszego kanału...

Witam,

Po 1. Skoro dowiedzieliście się, że takowy problem istnieje to po co to dalsze sprawdzanie?

Po 2. Jak odkryliście, że owy problem jest na serwerze było to zgłosić adminowi.

Po 3. Wszystkie musicboty zostały zkickowane.

Po 4. To nie było sprawdzanie tylko nadużywanie, a właściwie bawienie.

Po 5. Podobno to nie pierwszy raz stwarzany był problem przez Was na serwerze to jakieś trolllowanie to coś tam ...

Moim zdaniem ban jest słuszny i nie ma odpowiednich argumentów, aby doszło do unbana. 

Reszta należy do Was 

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this