This site uses cookies! Learn More

Ta strona używa ciasteczek!

Wiecej na ten temat możesz się dowiedzieć tutaj:http://polisharmy.pl/cookies/index.htm

Aby kontynuować, zgadzasz się na zapisywanie ciasteczek na Twoim komputerze aby usprawnić działanie strony

Nexo

zamknięte Prosba o Unbana

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:Zupa pomidorowa
Data/czas bana: 24/12/2017 ban na 3 dni
Nick admina:GTS
Powód bana:move ludzi (gts nie powiedzial ze nie mozemy)
Dowody/świadkowie:Mój kolega i na kanale moi inni koledzy
Opis sytuacji:No więc tak dostałem bana na ts'ie za to ze gts dał mi frienda a ja move'ałem ludzi. Gts odebrał mi frienda po czym z kolegą któremu tez odebrał poszliśmy to wyjaśnić pytając się dlaczego nam to odebrał po czym z miejsca dał nam bana  dla mnie było to głupie zachowanie nawet nie dał nam się wyjaśnić a chcieliśmy powiedzieć ze Gts nawet nie powiedział nam ze nie możemy tego robić ?

Dodam ze to mój ulubiony teamspeak na ktorym zawsze jestem. Dla mnie był to niesłuszny ban

Witam,

Ban był słuszny , przesuwanie ludzi po TS służy  do gier np. gdy gramy CS Friend może przerzucić kogoś z CC do TT i odwrotnie. Logiczne jest to , że przesuwanie nie służy do zabawy tak jak to robiłeś wraz z kolegami (dostałem parę skarg na was , że przesuwacie ludzi wbrew ich woli).

Pojęcie logiki:

1) Zlecasz wykonanie telefonu 5' calowym ekranem firmie  Nokia to nie piszesz im , aby klawiatura była z przodu telefonu , a nie z tyłu i zawsze zrobią ją z przodu ,

2) Gdybyś nie wiedział , że morderstwo jest karalne mógłbyś mordować ludzi bezkarnie , no chyba nie ...

Podsumowując ban był słuszny.

Guest
This topic is now closed to further replies.